شارلی ابدو یازده سپتامبری دیگر!

موضوع گیری غربی‌ها نسبت به حوادث تروریستی در قالب تروریست خوب و تروریست بد دسته‌بندی می‌شود. به تعبیر دیگر هر نوع اقدام ددمنشانه اعم از کشتار کودکان و زنان تا ترور هنرمندان و دانشمندان در دایره ضربه زدن به کشور مخالف باشد مشروع و اگر درتهدید منافع ملی آنان باشد ذیل موضوع تروریسم مطرح‌شده و محکوم است.

خواندن ادامه

شیعه‌ای که از انگلیس تبلیغ می‌شود!

رابطه‌ی میان وحدت و عزت رابطه ای است که مولای متقیان به آن اشاره دارد و آن را برجسته می‌سازد. بر همین اساس استکبار با شعار تفرقه بی انداز حکومت کن توانست دو موج خبیث از شجره‌ی اسلام منافقان را در جهان اسلام به وجود آورد و مسائل اساسی نظام اسلامی را از موضوعات اهم به مسائل غیر اصلی و غیر واقعی سوق دهد.

خواندن ادامه

«رزق» موضوع انیمیشن مورچه و سلیمان

پویانمایی مورچه و سلیمان به زیبایی توانست خلا موجود در برنامه سازان فرهنگی را برطرف کند. ریتم ملایم داستان، موسیقی مناسب، تصویر سازی دقیق و به ویژه وجود سناریو، محسناتی است که در یک مجموعه ی کوچک و بسیار آموزنده جمع شد.

خواندن ادامه

عربستان نماد بارز اسلام آمریکایی

شبه‌‌جزیره‌‌ عربستان در ‌صد‌سال اخیر شاهد حوادث مختلفی بود؛ حوادثی‌که د‌ربردارنده‌‌ دست‌های پنهان استعمار به‌ویژه انگلیس و آمریکا بوده و خاطرات مختلفی از شریف‌حسین تا آل‌سعود را در خود جای داده است

خواندن ادامه

دفاع از مظلومان بحرین، آرمان انقلاب اسلامی/ ندای مظلومیت مردم بحرین را فریاد بکشیم

اقدامات اساسی سیاسی جمهوری اسلامی نه تنها می تواند به کمک ملت مظلوم بحرین که هیچ نوع بلندگوی حمایتی در هیچ مجمع عمومی و رسمی جهان ندارند بیاید، بلکه می تواند افکار عمومی جهان را نسبت به این موضوع حساس نماید.

خواندن ادامه

شخصیت رسول الله خود محور وحدت است / عوامل مشترک بیش از عوامل تفرقه

با نگاه منصفانه به مسائل اخیر جهان اسلام می‌توان این موضع را یادآور شد در کنار شجره ی طیبه ی اسلام ناب، شجره ی خبیثه تکفیر و اسلام آمریکا و استکباری همیشه وجود داشته و بر آن است تا تمام سعی خود در نابودی اساس اسلام را به کار گیرد.

خواندن ادامه

وحدت عنصر اصلی پیروزی

وحدت در لغت به معنای اتحاد به معنای یکتایی و یگانگی است. اما معنایی که از وحدت بعضی از جاهلین و مغرضین برداشت کردند ادغام دو شی به یک شی و یا ضمیمه شدن آن دو به یک صورت است. در واقع برداشتی که این عده از معنای وحدت کردند معنای خارج از قرآن و برگفته از آموزه‌های الهی و منحصر به کتب لغت است.

خواندن ادامه