یمن در تلاطم انقلاب اسلامی

پس از دو دوره انقلاب درونی به ویژه انقلاب اخیر که از لایه‌های پایینی تغییر را در دستور کار قرار داد و به لایحه‌های بالایی رسید خاصه‌ی اکثریت یمنی‌هایی است که فساد اداری، مالی و اقتصادی به ویژه وابستگی به اجانب آنان را خسته و آشفته نمود و بر آن هستند تا با استفاده از حضور مداوم در خیابان‌ها ضمن پاسداری از انقلاب مقابله با تفرقه‌افکنان را نیز در دستور کار قرار داده و آن را خنثی نماید.

خواندن ادامه

وحدت راهکار اساسی حل مشکلات

آنچه که باید دریافت حفظ انسجام درونی و وحدت در کنار دور شدن از فرقه و دودستگی تنها راه برون رفت و زدودن موانع حیاتی نظام اسلامی است. استفاده از ظرفیت‌های کشور زمانی صورت می‌پذیرد که دو دستگی و دو قطبی سازی اطراف محور جامعه، دولت و قوا با یکدیگر قرار نگرفته باشد. به عبارت دیگر هیچ‌گاه نمی‌توان از قوای موجود در یک کشور استفاده نمود مگر تزاحم آن با تفرقه و حاشیه سازی رفع شود.

خواندن ادامه

بررسی اوضاع اخیر رژیم صهیونیستی

رژیم صهیونیستی با فشار قرار دادن مردم فلسطین در نواز غزه به دنبال فرار از شکست جنگ ۵۱ روزه و نیز نمایش قدرت خود و هم‌پیمانش مصر است. در کنار این انحلال کنیست و انتخابات ماه مارس این پارلمان و درگیری احزاب نسبت به هم جو متشنجی را در اسرائیل به وجود آورده است.

خواندن ادامه

پناهگاهتان را آماده کنید

هدف اصلی اسرائیل از این موقعیت برای نشان دادن ضعف و مشکلات درونی و بررسی موقعیت مقاومت و واکنش‌های احتمالی این جریان علیه صهیونیست‌ها است. در واقع رژیم صهیونیستی با اقدامی هوشمندانه بر آن است فشار افکار عمومی جهان نسبت به مسئله‌ی غزه را کاهش داده و آن را به جای علیه خود تبدیل به حامی کند. ترور فرماندهان مقاومت و حملات مکرر به غزه را نیز در همین راستا می‌توان ارزیابی نمود.

خواندن ادامه

نامه ای برای تو

رهبری معظم انقلاب راهبردی را در پیش گرفت که می تواند فارغ از مسائل سیاسی و یا نظام‌مند استفاده‌ی دقیق از جمعیت یک میلیاردی مسلمان نموده و آنان را مبلغ اسلام ناب نماید. در واقع این نامه دربردارنده‌ی حقیقتی است که هر مسلمان از هر مذهبی در سراسر جهان می تواند به آن استناد نموده و فشار اسلام هراسی را از دوش خود کمک کند تا جایی که با استفاده از روحیه‌ی جوانان آنان را به سمت جستجوی حقایق سوق دهد.

خواندن ادامه

دست دشمنان نهان است!

نگاه به وقایع اخیر به ویژه مسئله ی نفوذ و عزت ایران اسلامی ترس عجیبی را در قلب مستکبران ایجاد نمود. از همان ابتدای انقلاب اسلامی این ترس به جان مستکبران افتاد و از هر راهی به دنبال تغییر مسیر انقلاب اسلامی ایران بودند اما برخلاف انتظارشان نه تنها مسیر این انقلاب عوض نگردید بلکه با پشت سر گذاشتن خطرات و موانع مختلف به عزتمندی مقتدران دست یافتند و توانستند قله‌های موفقیت را پشت سر هم فتح کنند. این رخداد صورت نپذیرفت مگر به بیداری ملت قهرمان ایران و هوشمندی مقام معظم رهبری

خواندن ادامه